Je gaat naar een feestje, maar je wilt liever niet in een jeans, kostuum of colbert verschijnen. Maar wat dan wel? Wil Klaasen mode heeft modieuze kleding voor de jonge-, sportieve- en gedistingeerde man.
Wil laat je graag enkele ‘pareltjes’ zien. bekijk de film van Wil
Kired jack 549,- Corneliani polo korte mouw 260,- Richard J Brown jeans 339,-
Kired jack 599,- Gran Sasso polo korte mouw 119,- DSQUARD2 jeans 349,-
Corneliani ID jacket 949,- Corneliani polo korte mouw 260,- Berwich chino 169,-
DSQUARD2 t-shirt 190,-
Paul&Shark polo’s vanaf 119,-
Het wordt een kort weekje...
Aanstaande woensdag 25 mei gaat Liander werkzaamheden uitvoeren bij ons in de Boliestraat. Daardoor wordt de stroomtoevoer uitgeschakeld. Je begrijpt dat het dan lastig werken is voor ons, immers al onze gegevens staan in de computer. Om die reden zijn wij deze woensdag gesloten.
Ook op donderdag 26 mei, Hemelvaartsdag, is de winkel gesloten.
Maar natuurlijk staan wij de vrijdag en zaterdag na Hemelvaartsdag weer voor je klaar en nodigen je van harte uit voor een bezoek aan onze winkel.
We kiezen voor stijl en vinden dat u met kleding laat zien wie u bent. Onze heren pakken, overhemden, jeans, t-shirts & polo’s, truien van zijn bekende topmerken van over de hele wereld. We bestaan sinds 1984 en geloven in service, maar dan ook echte service.
Wij verwelkomen u graag in de winkel om samen met u weer mooie keuzes te mogen maken!
Volg ons
De voordelige webwinkel van Wil Klaasen mode Sluiten